Kadra zarzadzajaca tlumaczenie english

Zintegrowany system sprzedaży detalicznej został założony, cierpiąc na pamięci organizacje zarządzające ogromnymi sieciami sprzedaży. Zdrowe i funkcjonalne zarządzanie sieciami sprzedaży to znaczne wyzwanie. Czerpanie spośród takiego sposobu umożliwia kadrze menedżerskiej dojazd do indywidualnych analiz i reklamie zarządczych.

Zwykłym ludziom program dostarczać ma przyjazne narzędzie, idące na wydajną pozycję na jakichś stanowiskach. Przez system sprzedaży jesteśmy szansa całościowo wdrożyć najnowsze rozwiązania na wszystkie etapy w biurze. Mając z zespołu mamy oferta w styl różnorodny usprawnić zarządzanie organizacji, zaczynając z sprzedaży detalicznej, poprzez dystrybucję, logistykę i rachunkowość, kończąc na żądaniu. Poprzez szereg nieograniczonych możliwości program zbiera się w wszystkiego rodzaju sieciach sprzedaży, tworzących się z kilkunastu, po kilkuset sklepów. Dobrze zbiera się i w małych architekturach sprzedaży. Nieograniczone pole działania systemu sprzedaży detalicznej powoduje możliwość obsługi wszystkich obszarów działalności sieci sprzedaży.

Kankusta Duo

W jego skład wchodzą następujące elementy:

rozległy i wielobranżowy system sprzedaży detalicznej, moduł Manager, którego zagadnieniem jest prowadzenie, projekt centralnego zarządzania magazynami i dystrybucją, gwarantuje on również za jak największe wykorzystanie warunków panowania działalności gospodarczej.

Program posiada i specjalistyczny, zintegrowany system finansowo-księgowy i personalno-płacowy, który za znaczenie jest zapewnić kompleksową obsługę wszystkich procesów zarządzania siecią sprzedaży detalicznej.

System sprzedaży detalicznej jest oraz wiele wsparć dla klientów. Umożliwia wiele funkcji, które ułatwią dokonanie zakupu. Wymienić można szereg zalet m.in. multimedialne stanowiska samoobsługowe dla użytkowników, które przez zeskanowanie kodów kreskowych umożliwiają dokonanie szybkiej płatności za produkty.