Krajalnica maga ostrzalka

Krajalnica maga 612p to dobre narzędzie do cięcia wszelkiego typu żywności. Kształtuje się także do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa jak oraz do ostrych jak sery. Dobre materiały i proste wykonanie zapewnia długą i łatwą eksploatację. Konstrukcja maszyny pozwoli na utrzymanie jej w prostoty i wykonanie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i bezproblemowa, dzięki czemu drugi pracownik może zostać szybko zastosowany w tamto obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica dostarczana istnieje w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona stanowi w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy problemach z napięciem zasilającym w budów. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w daniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego zawarcie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są delikatne i praktyczne do wykonania w niedługim okresie. Wystarczy po ukończeniu pracy dokładnie oczyścić danie z reszt produktów jak tłuszcz czy okruchy. Każde aspekty jak taca, pokrywa noża można łatwo zdemontować także nie ma potrzeby używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się także w mniejszych sklepach jak również małych zakładach, gdzie przerób towarów istnieje na umiarkowanym poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to jakiś 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są i części zamienne w małych cenach. Urządzenie koncentruje się z wielu czynników, jakie potrafią stać zamienione w wypadku uszkodzenia lub awarii. Zmniejszy to długie koszty obsługi modelu.