Krajalnica ostrzenie

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną pozycję i długie doświadczenie, które z pewnością nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które zna kroić zarówno proste kiedy również lekkie artykuły na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie wykonywa się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Produkty najdoskonalszej jakości Krajalnica została sporządzona z specjalnie wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą odporność wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbytu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz realizację maszyny. Artykuły z jakich wykonana została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które są dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze zwykli nierdzewnej, co daleko przydłuża ich siłę. Kolejne elementy zostały sporządzone z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System sterowania silnika urządzony jest w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego dodatkowo jego przywróceniu. Krajalnica jest jeszcze urządzona w specjalną blokadę, która pozwala na zdjęcie stołu podawczego ale gdy spotyka się on w popularności zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w sytuacji przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która uniemożliwia przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.