Odpylacze konskie

Odpylacze workowe, dzięki bogatemu wyborowi w ról worków filtracyjnych z drugich środków a o odmiennym typie oraz wielkim systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w każdej gałęzi przemysłu, w jakim stanowi kłopot z złym powietrzem dochodzącym w toku przemysłowym.

Bardzo proste - filtry modułowe, które zjadane są głównie w sferze drzewnej i meblarskiej, znacznie dobra wykonują naszą pozycję oraz przy odciąganiu innych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W swojej możliwości jesteśmy również wielkie firmy modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak również niskie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla jednych maszyn.

melatolin plusMelatolin Plus een veilige manier om slapeloosheid te krijgen

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów cechują się dużą powierzchnią filtracyjną. Stosowane są do suchych i drobnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o niskich stężeniach pyłów. Z rady na naszą budowę posiadają znaczącą przestrzeń filtracyjną.

Znacznie cała gama proponowanych odpylaczy daje nam dobry dobór maszyny do potrzeb klienta. Dużo informacji o swej ofercie można otrzymać na naszej stronie internetowej lub komunikując się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas urządzenia odpylające są widoczne w klas przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie: - pyły, trociny, wióry wynikające z obróbki drewna - pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów - mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do zapoznania się z nowoczesnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych form, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie i w Twojej jednostce zastosowanie i uzna utrzymać w nim czystość, i w momencie zimy w zespole recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.