System informatyczny to

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w charakteru usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest brany przez ponad osiem tysięcy polskich firm!

Enova odpowiada na wiele potrzeb tych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność zezwala na wyciągnięcie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia działanie i ograniczanie możliwości systemu, dzięki czemu można doświadczeń z popularnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z siecią windows 7 i wyżej oraz kupi na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to rzecz na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną ochronę i rozwiązywanie zadań. Operatorzy są przydzielani z okresu aplikacji. Etap realizacji działania prawdopodobnie żyć w jakiejkolwiek chwili zweryfikowany. Dzięki temu zapobiega się przestojów w praktyki i odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest wydawany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - zatrzymuje się ona właściwością klienta wraz z perspektywą jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy mających z dopłacie lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - wartość jest zabierana w formie opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych modułów systemu. Doskonałe lekarstwo dla niskich i małych firm. 3. Dzierżawa sposobu i infrastruktury - całość usługi jest rozwiązywana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. System jest gotowy do celu natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, które nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest uzyskany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została otwarta w 2002 roku także dzięki wykorzystaniu eksperckiej wiedzy i dobrej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest służenie oprogramowania, które sprawia, że Partnerzy a Klienci otrzymują najwyższą energię w użyciu technologii informacyjnych, niezbędną aby osiągnąć sukces biznesowy. Nazwa jest zatrudniona społecznie i umożliwia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".